Strona główna  »  Newsy  »  Audi Prologue Avant Concept - zapowedź luksusowego modelu typu shooting-brake
Audi Prologue Avant Concept

Audi Prologue Avant Concept - zapowedź luksusowego modelu typu shooting-brake

20. 02. 2015 // K. Sawicki
Widzieliśmy już model Prologue Concept stanowiący prototyp luksusowego coupe Audi, widzieliśmy już jego zaawansowaną odmianę piloted driving potrafiącą poruszać się bez udziału kierowcy, teraz natomiast czekamy na kolejną, zgoła odmienną wersję.

Audi Prologue Avant Concept Audi Prologue Avant Concept
Nowość nosi nazwę Prologue Avant Concept i zadebiutuje za niecałe dwa tygodnie, podczas targów samochodowych w Genewie. Aby umilić nam czas oczekiwania na premierę, Audi opublikowało pierwsze obrazki z najnowszym studium w roli głównej.

Te jednoznacznie wskazują, że choć nowy model jest rozwinięciem oryginalnego coupe Prologue, koncepcję ekskluzywnego gran turismo przedstawia w formie auta typu shooting-brake. Cechuje się więc elementami charakterystycznymi zarówno dla coupe, jak i kombi.

Audi Prologue Avant Concept Audi Prologue Avant Concept
Wszystko wskazuje na to, że Prologue Avant jest zapowiedzią konkurenta dla Mercedesa CLS Shooting Brake. Rywal ten będzie zapewne oparty na przyszłej generacji Audi A6, a jako że ta zadebiutuje w 2017 roku, odmiany coupe-kombi powinniśmy spodziewać się najwcześniej w 2018 roku.

Póki co nie pozostaje nam nic innego tylko czekać na kolejne szczegóły dotyczące prototypowego Avanta.

Audi Prologue Avant Concept Audi Prologue Avant Concept
Audi Prologue Avant Concept

Źródło: worldcarfans
Redakcyjne: Kontakt Regulamin Polityka prywatności
© 2023 TopCars.pl Kanały RSS.
Subskrybuj »