Strona główna  »  Newsy  »  Audi R8 zmodyfikowane przez CT Exclusive
Audi R8 Spyder - tuning CT Exclusive

Audi R8 zmodyfikowane przez CT Exclusive

06. 09. 2014 // K. Sawicki
Do Audi R8 zdążyliśmy już się przyzwyczaić, jego właściciele zapewne także. Właśnie dla nich CT Exclusive przygotował swój nowy produkt.


Zobacz także: Audi R8 - filmiki video »
 

Mowa o pakiecie zmian wizualnych i technicznych, które zaprojektowano zarówno dla modelu sprzed, jak i po liftingu. Głównym elementem zestawu jest body-kit nadwoziowy, który można kupić, zamawiając poszczególne podzespoły lub decydując się na całość.

Audi R8 Spyder - tuning CT Exclusive Audi R8 Spyder - tuning CT Exclusive
W body-kicie znalazł się nowy zderzak przedni za 4165 €, zmieniony zderzak tylny oferowany w tej samej cenie oraz progi boczne dostępne za 1785 €. Jeśli klient jest wymagający, może zamówić również wyścigowy regulowany wydech Capristo za 4374 €.

Jeżeli chodzi o cenę kompletnej paczki nadwoziowej, wynosi ona 8900 € i obejmuje również dwuczęściowe skrzydło tylne. Do pozostałych elementów oferowanych przez CT Exclusive zaliczymy 20-calowe felgi MB Design KV1 w cenie 3400 € i zawieszenie KW za 3599 €.

Audi R8 Spyder - tuning CT Exclusive Audi R8 Spyder - tuning CT Exclusive
Produkcją wszelkich elementów wchodzących w skład oferty zajmują się niemieckie zakłady, a poza wydechem są zatwierdzone przez organizację TUV.
Źródło: worldcarfans
Redakcyjne: Kontakt Regulamin Polityka prywatności
© 2021 TopCars.pl Kanały RSS.
Subskrybuj »