Strona główna  »  Newsy  »  Pagani Huayra 730 S - karbonowa edycja specjalna
Pagani Huayra 730 S

Pagani Huayra 730 S - karbonowa edycja specjalna

12. 11. 2014 // K. Sawicki
Mimo że to Bugatti Veyron jest niekwestionowanym liderem w liczbie edycji specjalnych, limitowane wersje pojawiają się w ofertach także innych supersamochodów. Choćby w modelu Pagani Huayra.


Zobacz także: Pagani - filmiki video »
 

Włoski bolid niebawem doczeka się kolejnego modelu limitowanego. Będzie nim jednorazowa Huayra 730 S, którą w specjalnym zamówieniu zażyczył sobie Alejandro Salomon. Auto o przydomku "The Huayrab" możemy już oglądać na oficjalnych wizualizacjach.

Pagani Huayra 730 S Pagani Huayra 730 S
Z wirtualnych zdjęć oraz informacji ujawnionych przez Pagani możemy dowiedzieć się, że nowa edycja Huayry otrzyma detale stylistyczne inspirowane Zondą Tricolore i Zondą R, złote felgi zapożyczone z Zondy, niebieską kolorystykę (zarówno na zewnątrz, jak i w środku) oraz grafiki w formie włoskiej flagi.

Pagani Huayra 730 S Pagani Huayra 730 S
Wiemy już ponadto, że nadwozie auta zostanie wykonane z włókna węglowego, a 6-litrowy silnik V12 bi-turbo zostanie złożony przez Michaela Küblera z AMG. Motor powinien generować standardowe 730 KM mocy i 1000 Nm momentu obrotowego, umożliwiając przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy i osiągnięcie 370 km/h.
Źródło: worldcarfans
Redakcyjne: Kontakt Regulamin Polityka prywatności
© 2021 TopCars.pl Kanały RSS.
Subskrybuj »